„Vážená pani ředitelko,musím Vám napsat,protože jsem Vaši školkou velmi nadšená.Ačkoliv můj syn k Vám chodi krátce,vše co jsem zatím viděla,předčilo veškterá moje očekávání,od krásného prostředí,vybavenosti až po přístup p.učitelek k dětem,jedním slovem nádhera.Jsem ráda že můj syn má to štěstí navštěvovat právě Vaší školku,protože jsem přesvědčená a nejen já,že jste v širokém okolí nejlepší a to doslova.Děkuji Vám i celému personálu za to,že se našim dětem skutečně věnujete s velkým zájmem a srdečností,což jsem měla možnost po několik dni sledovat.“

S pozdravem M. Zimmermannová.

„Vážená paní Mgr. Lenko Iserová,
co nejsrdečněji Vás zdravím. Nejpve bych chtěl velmi poděkovat za osobní péči a pedagogický um, který věnujete Vy i celý Váš pracovní tým naší Zuzance. Do mateřské školy chodí velmi ráda a je tu moc spokojená, což celou naši rodinu samozřejmě naplňuje pocitem štěstí. Jak sama víte, neprožíváme zrovna dobré časy a proto všechno co napomáhá k rodinné pohodě je pro nás důležité a jsme za to vděčni. Děkujeme.“

Radek Vörös

„Nabízím spolupráci na karnevalu dne 28.2.2013. Mohu zajistit a obsluhovat ozvučení (reprosoustava, CD přehrávač a písničky dle požadavků - mám písničky z pohádek apod.). Případně fotografování a natočení videa, také vlastním zařízením. Vše samozřejmě z lásky k MŠ. Dejte vědět. Přeji hezký den.“

Radek Vörös

„... chtěli bychom  Vám  všem mooc a mooc poděkovat, že jste se o naší vnučku  tak krásně starali, že se jí  u Vás tak  líbilo.
Až nový rok přijde, ať všechno Vám vyjde a těch 365  dnů  splní  Vám 365 snů. Hodně zdraví a  štěstí nejen v novém roce 2013 přejí Jindrovi. “

Elizabetka Horváthová
a babička Jindrová